Mistrovství ČR juniorů

Během víkendu od 26. 5. do 28. 5. 2023 se v Liberci konalo Mistrovství České republiky juniorů.  Na závody odjelo celkem pět plavců z kopřivnického klubu pod vedením trenéra Jiřího Jadrníčka. V kategorii mladších juniorů (r. n. 2007 a 2008) náš klub reprezentovali Amálie Dvořáková a Samuel Schneiderka. A ve starší kategorii (r. n. 2005 a 2006) náš klub zastupovala hned tři děvčata, Šárka Jadrníčková, Barbora Jalůvková a Vendula Schwarzová.

Pro všechny bylo Mistrovství České republiky vrcholem letošní letní sezóny a samotná kvalifikace na tento mítink byla pro ně úspěchem a odměnou za velké úsilí věnované přípravě.

Nejlepší umístění zaznamenaly Šárka a Vendula, které se dokázaly kvalifikovat do finále na 200 m znak, kde obě dvě vylepšily své umístění z rozplaveb. V této disciplíně se nakonec Šárka umístila na krásném pátém místě a Vendula skončila sedmá. Další umístění v TOP10 zaznamenala Vendula v disciplíně 1500 m volný způsob a Šárka na 100 m znak.

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a k dosaženým výsledkům gratulujeme!